Logopedė Ana Leonovič

Logopedo pagalba

Logopedė Ana Leonovič su vaikais dirba antradieniais ir ketvirtadieniais. Tik pastovus ir nuoseklus darbas garantuoja rezultatus, todėl iuos užsiėmimus rekomenduojame mažiausiai 1-2 kartus per savaitę.

“Disleksijos tema man labai artima, nes ne tik dirbu, bet ir auginu vaiką, turinti skaitymo ir rašymo sutrikimą. Mums tai ir kasdienybė, ir nauji iššūkiai, su kuriais mes bandome “susidraugauti”. Mano vizija – padėti vaikams, turintiems disleksijos požymių, kad pasaulis jiems butų kuo draugiškesnis ir supratingesnis“

REGISTRUOTIS KONSULTACIJAI

______________________________________________________________________________

Logopedė Vitalija Ališkevičiūtė

Vyr.logopedė – spec.pedagogė Vitalija Ališkevičiūtė dirba su ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikais, turinčiais įvairių kalbos ir komunikacijos sutrikimų, mokymosi sunkumų, raidos sutrikimų, garsų tarimo trūkumų.

“Savo darbe vadovaujuosi holistinių požiūriu, todėl manau, kad ugdymo procese svarbus bendradarbiavimas su visais, vaiko ugdyme, dalyvaujančiais asmenimis (specialistais, pedagogais, tėvais). Numatant udgymo tikslus atsižvelgiu į kiekvieno vaiko individualius poreikius, gebėjimus bei sunkumus.”

Vitalija Disleksijos centre dirba pirmadieniais ir trečiadieniais.
Vyksta individualūs užsiėmimai.
Galimi ir grupiniai (2 vaikų užsiėmimai) kaina derinama atskirai.

REGISTRUOTIS KONSULTACIJAI