Garso ir savęs pažinimo grupė vaikams

Garso ir savęs pažinimo grupė skirta 7-14 metų vaikams, turintiems diesleksijos sutrikimą.
Gongų ir senų archainių instrumentų garsai priartina prie gamtos, sugrąžina į natūralią žmogaus prigimtį. Paleidžia įtampas ir harmonizuoja. Garsas yra galingas įrankis, galintis atpalaiduoti, stabilizuoti bei energizuoti.
Mokslininkai yra ištyrę, kad panašų į gongų garsą kūdikiai girdi dar būdami motinos įsčiose, todėl pasinėrę į pirmapradžio garso erdvę jaučiame saugumą, ramybę ir natūralumą.
Kodėl šie užsiėmimai vaikams su disleksijos sutrikimu yra ypatingai naudingi?
Pirmapradis garsas padeda vaikui susikoncentruoti, pajausti savo vidinę esmę, nusiraminti, pamilti save. Vaikui lengviau atsiverti ir išreikšti save. Lavinama vaizduotė, suteikiama galimybė atsitraukti nuo išorės trikdžių, nuraminamas protas.
Aukštų vibracijų garsai gydo, balansuoja ir harmonizuoja.
Užsiėmimo eiga: pradžioje lydint pirmapradžiams garsams vaikai įvedami į meditacinę nuotaiką, vyksta instrumentų garsų žaismas, atpažinimas, maudynės garse. Garsai užpildo erdvę, o tuo pačiu ir kiekvieną kūną. Sesijos pabaigoje pasidalinama savo išgyvenimais, aptariamos patirtos nuotaikos.  Kartu kuriamas muzikinis spektaklis – vaikai turi galimybę patys pasijausti kūrėjais. Rezultatas visada būna nuostabus čia ir dabar. Tai suteikia visiems dalyviams bendrystės pojūtį.
Užsiėmimus veda Nomeda Mikulskienė – garso terapijos praktikė, profesionali smuikininkė, pedagogė.
Užsiėmimų laikas: pirmadieniais 18 00 – 19 00 val.
Užsiėmimų kaina: 60 e/mėn.