Psichologinė konsultacija

Psichologė Agota Statkutė

Susidūrus su disleksija tenka atremti daugybę iššūkių. Nerimas, pyktis, nepasitikėjimas savimi, gausybė kompleksų, saviplaka…
Su tuo susiduria ir vaikai ir jų tėvai.
Nuoseklūs susitikimai, grupinės terapijos bei asmeniniai užsiėmimai padės spręsti iškilusias problemas bei atrasti sprendimus.

Psichologė Agota Statkutė, pabaigusi Edukacinės ir vaiko psichologijos magistro studijas, vaikus, paauglius bei jų tėvus konsultuoja nuo 2019 metų.  Savo žinias ir kompetencijas nuolat kelia įvairių mokymų ir studijų metu.

” Mano pažintis su vaikais ir paaugliais prasidėjo darbu vaikų vasaros stovyklose – jau tada supratau, kaip jiems svarbu užmegzti ryšį, turėti žmogų, su kuriuo gali kalbėti apie savo sunkumus ir jaustis suprasti – tai tapo paskata pasirinkti psichologijos studijas. Studijų metu pradėjau konsultuoti Vaikų linijoje ir tik dar tvirčiau apsisprendžiau, kad noriu dirbti būtent su vaikais ir paaugliais. Iki šiol labai džiaugiuosi šiuo savo sprendimu – be galo gera žinoti, kad užmezgamas ryšys ir tinkamai parenkami metodai gali vaikams ir paaugliams padėti tada, kai jiems labiausiai reikia pagalbos. ”

Pirmos konsultacijos kaina  – 60 EUR
Pasirašius ilgalaikę sutartį, užsiėmimo (45 min.) kaina – 35 EUR
Grupinė terapija – 15 EUR

REGISTRUOTIS