“DYSLEXIA centras” kviečia į naujas erdves !

Antradienį, rugsėjo 7-ąją, sostinėje, Smolensko gatvėje, duris atvėrė gerokai atsinaujinęs ir išgražėjęs „Dyslexia centras“. Naujose patalpose plečianti veiklą įstaiga galės priimti daugiau su skaitymo/rašymo sutrikimu susiduriančių vaikų ir pasiūlyti gerokai platesnį paslaugų spektrą.

Naujamiestyje (Smolensko g.6, Vilnius)  įsikūręs “DYSLEXIA centras” nuo šiol kiekvieną dieną lauks vaikų ne tik specialistų konsultacijoms, tačiau ir suteiks puikią galimybę praleisti smagiai laiką, paruošti pamokas ar tiesiog pažaisti.

Sensorianiai šviečiantys “plaukai”

“Nutarėme atverti centro erdves vaikams  po pamokiniam laikui, kad jie  galėtų ateiti ir be streso paruošti pamokas. Kaip žinia, pamokų ruošimas disleksijos sutrikimą turintiems vaikams yra didžiulis iššūkis. Dažnai tėveliai, bandydami padėti savo vaikams, ne tiek padeda, kiek patys susinervuoja, arba atvirkščiai, kad būtų greičiau, patys prideda rankelę prie pamokų atlikimo” – dalinasi mintimis centro vadovė Jurgita Pocienė. -“Pabaigę užsiėmimus mokykloje vaikai galės ramiai praleisti 2-3 valandas mūsų erdvėse, o tėveliams bus ramu, kad vaikai ir pamokas paruošę, ir pailsėję.”

Disleksijos centro komanda – Reda Andriekutė (spec.pedagogė), Ana Leonovič (Logopedė), Lina Narkevičienė (Logopedė-metodininkė), Jurgita Pocienė (centro vadovė), Agota Statkutė (Psichologė)

Vaikų bei jų tėvų “Dyslexia centre” laukia puikios specialistės:
– logopedės: Lina Narkevičienė ir Ana Leonovič;
– spec.pedagogė Reda Andriekutė
– psichologė Agota Statkutė

Dabar įrenginėjamas sensorinis kambarys, kuriam dalį priemonių dovanoja įmonė UAB “Biznio mašinų kompanija”.
Taip pat yra paskelbta lėšų rinkimo kampanija, siekiant nupirkti kuo įvairesnių sensorinių priemonių.  Šis  kambarys yra skirtas streso nuėmimui, atsipalaidavimui, jame planuojami psichologo bei spec. pedagogo užsiėmimai. Taip pat jame atėję į prailgintą popamokinę grupę vaikai galės pailsėti bei paklausyti garsinių knygų.

Visi laukiami NAUJOSE PATALPOSE: Smolensko g. 6, Vilnius.

PAREMTI SENSORINIO KAMBARIO PROJEKTĄ
REGISTRUOTIS KONSULTACIJAI

 

Bendrinkite šį įrašą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *