#Contribee platforma: naujas “Dyslexia centro” pasaulis mokymui ir paramai

Dyslexia centras visada siekia suteikti geriausią paramą tėvams, pedagogams ir visiems, kurie susiduria su disleksija. Todėl su dideliu džiaugsmu pristatome mūsų naująją Contribee platformą – inovatyvų sprendimą, kuris suteikia galimybę mokytis, dalintis žiniomis ir pasinaudoti specialiais pasiūlymais tiesiog vieno mygtuko paspaudimu!

Švietimo naujovės

*Contribee platformoje* rasite prieigą prie mūsų naujausių mokymų, seminarų ir webinarų. Mūsų ekspertai nuolat atnaujina medžiagą, kad jūsų mokymas būtų veiksmingas ir aktualus. Štai keletas temų, kurias aptariame: “Vaikui nustatyta disleksija. Ka daryti?“, kur papunkčiui yra išvardinami žingsniai, kaip  elgtis, reaguoti ir galų gale gyventi, gavus išvadą – DISLEKSIJA.

Taip pat pristatomas seminaras apie aktyvumo ir dėmesio sutrikimą “ADHD – kaip atpažinti?“. Šis seminaras susideda iš 2 dalių, kuriose ne tik sužinosite pagrindinius ADHD signalus, bet ir suprasite priežastis. Taip pat bus pateikta informacija, apie ADHD stipriąsias puses.

Specialūs pasirinkimai

Mums svarbu, kad jūs turėtumėte galimybę gauti tai, ko jums reikia. Contribee parduotuvė suteikia galimybę įsigyti specialias mokymo priemones, knygas, žaidimus ir t.t. už mažesnę kainą.  Contribee prenumeratoriams yra taikomos specialios kainos bei ypatingus pasiūlymus.

Contribee platforma taip pat yra bendruomenės vieta, čia veikia DYSLEXIA klubas. Čia antrąjį mėnesio ketvirtadienį vyks on line susitikimai, kur galėsite dalintis patirtimi, klausimais ir pasiūlymais su kitais tėvais, pedagogais ir mūsų ekspertais. Jūs nesijausite vieni, o mes visada esame tam, kad galėtume padėti.

Kaip pradėti?

1. Prisijunkite prie Contribee platformos ir užsiregistruokite.
2. Naršykite mūsų turinį ir raskite tai, ko ieškote.
3. Atnaujinkite savo mokymosi ir paramos procesą su mūsų išskirtiniais  pasiūlymais.

Pasiruoškite įkvėpti, mokytis ir dalintis savo pažangos paslaptimis Contribee platformojee –  Dyslexia centro naujovių pasaulyje!

Daugiau informacijos ir registracija  https://contribee.com/dyslexiacentras 

Bendrinkite šį įrašą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *