DISLEKSIJA – raidės tampa meno kūriniais

Spalio mėn. 06 d. 15 00 val  pramogų centre „Adventica“ (PPC „Ozas“) atidaroma paroda „RAIDĖ kaip IŠRAIŠKA”, kuri yra dedikuota pasaulinei Disleksijos pažinimo ir supratimo savaitei.

Spalio mėn. antrąją savaitę (5–11 d.) Europos šalyse minima Disleksijos pažinimo savaitė. „Dyslexia centras“ ir Lietuvos aklųjų biblioteka (LAB), aptarnaujanti visus, negalinčius skaityti įprasto spausdinto teksto, inicijuoja šios savaitės minėjimo renginius ir Lietuvoje.
Vienas jų – moksleivių piešinių konkursas „Raidė kaip išraiška“.

Visą rugsėji mokyklos iš visos Lietuvos kvietė savo mokinius į RAIDĘ pažvelgti kitaip. Konkurse dalyvavo daugiau nei 200 vaikų, kurie pabandė įsivaizduoti , kaip raides mato žmonės, turintys disleksijos sutrikimą? RAIDĖS  kartais juda, kartais bėgioja, o būna dienų, kai iš viso išnyksta nuo lapo paviršiaus. Kuo dar gali būti RAIDĖ? Piešinių paroda “RAIDĖ kaip IŠRAIŠKA” kviečia į raides pažvelgti kitu kampu !!!
Registracija i rengini:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJffr20tk-36ZlKYsojsFjg3qCYM2m8YUtun2apxLvFq9g9w/viewform

Apsirenkite RAUDONAI  ir ADVENTICOJE šėlkite tik už 1 eurą.

Disleksija – bene labiausiai paplitęs neurologinės prigimties mokymosi ypatumas, pasireiškiantis apsunkintu grafiniais simboliais (raidėmis, skaičiais) išreikštos informacijos priėmimu ir analizavimu. Disleksiją turi apie 10 proc. pasaulio gyventojų. Kiekvienoje Lietuvos mokyklos klasėje gali būti 1–3 vaikai, kuriems sunkiau perskaityti ir / ar suvokti perskaitytą tekstą.

Bendrinkite šį įrašą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *