Kalbos lavinimo grupė mažiesiems pradeda REGISTRACIJĄ!

Vos vaikui gimus, išgirstame jo riksmą.
Vėliau vaikas pradeda guguoti ir čiauškėti.
O pats nuostabiausias dalykas, kurio tėvai nekantriai laukia – pirmieji  ištarti vaikelio  žodžiai,

Kartais nutinka taip, kad  trijų- keturių metų sulaukęs vaikas, vis  dar nepradeda šnekėti sakiniais. Jo kalba vystosi ne taip sklandžiai kaip tėvai tikisi. Jie laukia, laukia ir vis nesulaukia, kada gi mažylis čiauškės aiškiai ir sklandžiai.
Kaip bebūtų liūdna, tačiau kompiuteriai, planšetės ir telefonai, padaro savo „juodą” darbą. Pralinksmindami ir suteikdami jiems žaidimų ar filmukų kupiną laisvalaikį, nevystome vaikų kalbos, kuri vystosi tik KALBANT.  Dar puikiau, kai į kalbos lavinimo pratybas yra įtraukiama muzika, teatras ir žaidimai.

Agnė Ragauskienė

24 metus pedagoginį darbą su vaikais praktikuojanti pianistė (baigusi studijas LMTA) Agnė Ragauskienė, kviečia mažuosius šnekorius į Muzikinius užsiėmimus, kuriuose bus lavinama kalba bei išraiška. Dainelių, eilėraštukų ir  muzikinių žaidimų pagalba  vaikai mokysis naujų žodžių bei sklandaus kalbėjimo subtilybių, taip pat kurs istorijas dalyvaudami lėlių teatro, bei kituose kūrybiniuose užsiėmimuose.
Pedagogė Agnė taip pat yra baigusi spec.pedagogikos ir spec.psichologijos kursą, kuris padeda dar geriau įsigilinti ir pritaikyti muzikos bei  kitų meno šakų metodus kalbos lavinimo pratybose.

Kviečiame vaikučius nuo 3 iki 6 metų lavinti kalbėjimo įgūdžius muzikuojant bei kuriant KALBOS LAVINIMO GRUPĖSE.
Užsiėmimai: Pirmadieniais ir trečiadieniais.
Grupės: 3-4 metų – nuo 10 00 val.
5-6 metų – nuo 11 00 val.

ABONENTINIS MOKESTIS: 4 kartai – 60 e; 6 kartai – 85 e; 8 kartai – 100 e
Pirmas kartas – NEMOKAMAS !!!
REGISTRUOTIS

Bendrinkite šį įrašą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *