Meno terapijos grupė TĖVAMS ir MAMOMS

Ar buvo Jums taip gyvenime, kad  kalbėtumėtės su savo vaiku, ir kaip į sieną? Rodos niekada ir nebuvo jokio ryšio…Kalbi, o jis net nepakelia akių nuo telefono…O antrą (ar n – tąjį …) kartą paklausus atsainiai komunikuoja alternatyvia  komunikacija… Aukštai iškeltas vidurinis  pirštas tarsi rodo bendravimo kryptį. Kreipkis  nors ir į dangų, man ….Atrodė, tik ką toks mielas/a sedėjo ant kelių. Švelniai glaudė garbanotą galvelę prie širdies. Šiandien – paauglys. Gražus, baisus, dygliuotas ir nelabai. Čia liūdnas,čia linksmas,čia iš vis neaišku, kas su juo vyksta? Ką su juo ar ja daryti? Kaip elgtis man, kaip mamai, tėčiui? Ką su savimi veikti, kai nebežinai kaip kalbėti su savo vaiku.

Ateikit į dailės terapijos grupę. Ieškosim pozityvumo, būties lengvumo, šviesos. Jei reiks, ją nusipešime. Susirinkime, mamos. Labai kviečiu ir kurį nors drąsų tėtį. Jūs padėsite sumažinti kylančias emocijas. Pateiksite vyrišką situacijos matymą. O visi drauge, dailės terapijos gūsio nešami, bandysime pasikalbėti patys su savimi. Vieni su kitais. Atrasti atsakymus, kaip mums būti mūsų vaikų tėvais. Nemeluosiu, labai lengva nebus. Rasis pykčio, ašarų, nuoskaudų, bet bus ir bendrystė, spalvų, gražių ir nelabai vaizdinių, įvairių dailės terapijos metodų, įvairių požiūrių, arbatos ar kavos puodelių. Palengva ateis jausmas, kad esat ne vieni su savo vaikais, rūpesčiais ir džiaugsmais. Kursim dailės terapijos uždarą grupę „Užuovėją“.

Esu Kazimiera Matulionytė , 3 vaikų ( du iš jų paaugliai) mama, dailės terapeutė, spec. pedagogė, kažkieno draugė, pažįstama, kažkieno nepažįstamoji. O šiaip – tiesiog žmogus. Dirbu geriausioje Vilniaus „Šilo“ mokykloje. Su žmonėmis dirbu nuo kokių 16 metų, kai pirmą kartą dirbau auklėtojos padėjėja. O nuo 1997 m. pradėjau savo darbe taikyti dailės terapiją. Ir vis dar džiaugiuosi jos taikymo galimybių platumu, galėjimu jos pagalba praskaidrinti gyvenimą.

Grupė vyks gyvai „Dislexia centre“ trečiadieniais nuo 18.30 iki 20.30.

Uždaroje terapinėje grupėje laukiam 9 žmonių.

Abonemento kaina (10 užsiėmimų) – 290 eurų; Vieno užsiėmimo kaina mokant atskirai – 35 eurai
Registracija čia

Bendrinkite šį įrašą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *